Про магазин

Для людей, які ведуть активний спосіб життя в нашому інтернет - магазині є великий арсенал лінз з самих різних матеріалів. За останні роки в світі контактної корекції сталися справжні революційні відкриття, розширився асортимент і функціональність лінз.     Ми ради швидко доставити в будь-яку точку країни продукцію компаній Alcon, Bausch+lomb (Purevision, Soflens daily disposable), CIBA Vision (Airoptixaqua, Dailies Aquacomfort Plus, Air Optix Night&day), Cooper Vision(Proclear, Frequency) Johnson&johnson (ACUVUE OASYS), Maxima Optics(Maxima 55 UV), Okvision (Infiniti, Prima, Fusion). Детальніше

Головна > Необхідне про лінзи

Дотримуючись незмінних вимог гігієни і обережності, накладати і змивати макіяж слід в строго визначеному порядку і попередньо перевіряти косметичні засоби на гіпоалергенність. Жінки, що носять контактні лінзи, нерідко страждають підвищеною чутливістю шкірних покривів і слизових роздратуванням, тому косметика, що викликає алергічне стан, цілком може стати «винуватицею» припухлості навколо очей, почервоніння очних білків і повік, висипу і сльозоточивості.

Отже, перевірити засіб на сумісність з вашим організмом досить просто: нанесіть невелику кількість на ділянку шкіри в згині ліктя і залиште хвилин на 10-15. Якщо після закінчення цього часу навколо нанесеного кошти не утворилося почервоніння або висипки, якщо ви не відчуваєте свербіння і інших неприємних відчуттів, то можете сміливо застосовувати косметичний засіб за призначенням.

Далі наведено кілька обов'язкових правил, дотримуючись яких, ви позбавите себе від необхідності звертатися до офтальмолога і інфекціоніста. Перше і головне правило - ваші руки завжди повинні бути чистими, навіть найменше забруднення контактних лінз може обернутися великою неприємністю. Наступні вимоги:

  • Одягати контактні лінзи слід до нанесення макіяжу, знімати перед його змиванням.
  • Треба використовувати косметику, виготовлену без масляних і ароматичних інгредієнтів.
  • Туш і рідка підводка для очей повинні бути водостійкими, а тіні не обсипатися. Рекомендується робити заміну туші кожен місяць, підводки - кожні 3 місяці, а тіней - раз на півроку.
  • Не варто носити контактні лінзи під час хвороби, наносити макіяж чи в цей період - вирішувати вам.
  • Категорично заборонено наносити підводку для очей на внутрішню сторону століття біля коріння вій. Якщо ваш імідж вимагає саме такого штриха, то відмовтеся від носіння контактних лінз.
  • Не слід застосовувати туш, яка подовжує вії за допомогою тонких волокон. Нехтування цим правилом може позначитися негативно: починаючи від інфікування очі, закінчуючи пошкодженням лінзи.
  • Також не варто фарбувати очі тушшю, починаючи від основи вій.Досить вести щіточку від середини вій до кінчиків: ефект буде той же, а ризик забруднення при цьому зведений до мінімуму.
©2012-2015 Всі права захищені | Копіювання інформації суворо заборонено. Ми в Google+