Про магазин

Для людей, які ведуть активний спосіб життя в нашому інтернет - магазині є великий арсенал лінз з самих різних матеріалів. За останні роки в світі контактної корекції сталися справжні революційні відкриття, розширився асортимент і функціональність лінз.     Ми ради швидко доставити в будь-яку точку країни продукцію компаній Alcon, Bausch+lomb (Purevision, Soflens daily disposable), CIBA Vision (Airoptixaqua, Dailies Aquacomfort Plus, Air Optix Night&day), Cooper Vision(Proclear, Frequency) Johnson&johnson (ACUVUE OASYS), Maxima Optics(Maxima 55 UV), Okvision (Infiniti, Prima, Fusion). Детальніше

Головна > Про магазин

Про магазин

"ВсеСвіт Лінз"  - скарбничка засобів контактної корекціїї зору!

Вже кілька років ми успішно піклуємось про зір львівян та багатьох українців. Наша команда натхненно працює, розширюючи асортимент контактних лінз, аби кожен зміг обрати лінзи довподоби, залежно від матеріалу та терміну носіння.

Від старого до малого - для кожного знайдуться лінзи для корекції зору, для мандрівників - лінзи неперервного носіння з uf-фільтром, для модниць - кольорові лінзи з неповторною палітрою відтінків.

Ми маємо сертифіковані контактні лінзи відомих брендів(Alcon, Cooper VisionInterojo, Sauflon, Bescon, Bausch&Lomb, Carl Zeiss, ClearLab, Maxima Optix, ЛІКОН) , а наші ціни дозволять позбутись окулярів кожному українцю. Виготовляємо лінзи на індивідуальне замовлення та лінзи преміум-класу.

Потрібна допомога з вибором - ☎  телефонуйте, наші менеджери з радістю нададуть професійну консультацію.

Задоволені клієнти - наша найвища цінність! Звернувшись у "Всесвіт Лінз", Ви зможете не просто купити лінзи у Львові та Україні, а отримати надійного партнера, що забезпечить вас чітким зором!
 
 
 

 

©2012-2015 Всі права захищені | Копіювання інформації суворо заборонено. Ми в Google+