Про магазин

Для людей, які ведуть активний спосіб життя в нашому інтернет - магазині є великий арсенал лінз з самих різних матеріалів. За останні роки в світі контактної корекції сталися справжні революційні відкриття, розширився асортимент і функціональність лінз.     Ми ради швидко доставити в будь-яку точку країни продукцію компаній Alcon, Bausch+lomb (Purevision, Soflens daily disposable), CIBA Vision (Airoptixaqua, Dailies Aquacomfort Plus, Air Optix Night&day), Cooper Vision(Proclear, Frequency) Johnson&johnson (ACUVUE OASYS), Maxima Optics(Maxima 55 UV), Okvision (Infiniti, Prima, Fusion). Детальніше

Головна > Бонусна програма

 

Ми раді вітати як нових, так і постійних клієнтів нашого магазину і для максимального комфорту покупки і взаємовигідної співпраці наша команда розробила систему заохочення наших клієнтів.  

 

Вигідно купувати в нашому магазині можна в 2-х випадках:

1. Купуючи акційні товари.  

Акційні  товари, як правило, пропонує виробник і ним є набір з упаковки контактних лінз разом з розчином. При купівлі даного акційного набору Ви економите від 5-ти до 15-ти %.

Про акційні набори  Ви можете дізнатись:

- в розділі головного меню "Акційні набори"

- на головній сторінці нашого магазина в  - Категорії -  "Акційні набори"

- зателефонувавши менеджеру нашого магазину по телефону зазначеному на головній сторінці.

2. Зареєструвавшись на нашому сайті. 

При зверненні за покупкою в наш магазин,  Ви заповнюєте просту форму реєстрації. Наш комп'ютер реєструє Вас як клієнта і Ви автоматично отримуєте знижку у розмірі- 3%.

При повторному зверненні, Ви купуєте товар із знижкою вже - 5%, а при здійсненні третьої покупки Ви отримуєте знижку - 7%.

На всі подальші замовлення, за нашими постійними клієнтами закріплюється знижка у розмірі - 10%!

При купівлі товарів з категорії "Акційні набори" знижка не надається.

Якщо ж Ваше замовлення перевищило суму  1000грн., то розмір знижки можна дізнатисьу менеджера, який вираховує її індивідуально для кожного клієнта.

©2012-2015 Всі права захищені | Копіювання інформації суворо заборонено. Ми в Google+